Merhaba

En mutlu gününüzün tüm detaylarını geleceğe taşıyoruz. Yıllar sonra bile bakıldığında yüzünüzde tatlı bir gülümseme bırakabilecek fotoğraflarınızın olması dileğiyle…

ANTALYA’DA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI OLMAK?

Uzun yıllar Tıp eğitimi alıp belirli bir alanda uzmanlaşmak gibi sanki..

Yıllar önce, fotoğrafçılığın mutfağında pişerken bir gün kendimi Antalya’da düğün fotoğrafçısı olarak bulabileceğimi nerden bilebilirdim.

Nitekim bir yandan mühendislik ve işletme  eğitimine devam ederken diğer yandan rock star olma hayalleriyle müzikle yatıp kalkan biri olarak hayatımda hep var olan fotoğraf tutkusuna yenik düştüm.

Bir çok  kurumsal firmanın çatısı altında gerek yurtdışında gerekse evlenmek için ülkemizi tercih eden özellikle İngiliz ve İrlandalı çiftlerimizin en mutlu  günlerinde yanlarında oldum.

2011 yılında evlenip Antalya’ya yerleşerek Perge Fotoğraf Stüdyosu ile bu serüvene devam etmekteyim.

En yeni teknik ekipman ve yazılımların, çekim tekniklerinin ve fotoğrafçılıkla ilgili daha bir çok gereksinime  sahip olma yetisinin yanında; düğün fotoğrafçılarının da artık endüstriyelleştiği bir çağda, içimdeki güzel ve doğal fotoğraf çekme aşkını hiç kaybetmedim…

Nasıl Çalışıyoruz ?


Düğün gününden önce mümkün oldukça çiftlerimizle bir araya gelip karşılıklı beklentilerimizi ve isteklerimizi dile getiriyoruz.

Antalya’da gerçekleştirdiğimiz dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinde mevsimlere göre değişkenlik gösteren ışık koşullarına göre çekim saatlerini ya da çekim yapılacak mekanların öncelik sırasını karşılıklı olarak belirliyoruz.

Düğün öncesi, sonrası ya da düğün gününüzde, dilerseniz kuaför hazırlık sürecinden başlayarak ortalama 2-3 saat süreyle en özel anlarınıza samimi ve doğal fotoğraflarla eşlik ediyoruz.

Çekilen tüm fotoğraflarınızı, düzenleme işlemleri ( ton, rötuş, kadraj, efekt vb.) en kısa sürede tamamladıktan sonra, orijinal çözünürlükleri ile sosyal medyada kullanabilmeniz ya da baskı alabilmeniz için dvd ortamında size özel bir kapak tasarımıyla teslim ediyoruz.

Daha sonra düğün albümünüz için en özel fotoğraflarınızdan oluşan sayfa tasarımlarını e-mail ortamında beğeninize sunuyoruz. Sayfa tasarımlarınıza onay vermeniz durumunda yüzlerce model arasından tarzınıza uygun olan panaromik albüm ya da albümlerinizi, vereceğimiz linklerden online olarak seçtikten sonra 10 gün içerisinde ofisimizden teslim alabilir ya da dilediğiniz adrese kargolanmasını isteyebilirsiniz.

Antalya Düğün Fotoğrafçısı

Perge Fotoğraf Stüdyosu ayrıca, Perge Bulvarı, Meydankavağı mahallesi, Şehitler caddesinde tüm Fotoğrafçılık faaliyetlerinde ( portre, biyometrik vesikalık, ürün, still life, katalog) profesyonel hizmet vermektedir.

Serkan ÖZPINAR

33 Yaşında.Mühendislik, işletme, yabancı dil ve fotoğrafçılık eğitimi aldı.Uzun yıllar bir çok kurumsal firma ile özellikle ingiliz ve irlandalı çiftlerin düğünlerinde photojournalist tarzda çekimler yaptı.

Alp DEMİRBAĞ
Akdeniz Üniversitesi Fotoğrafçılık mezunu.

Fotoğraf + Video


Bizi Arayın

0555 699 2012